Олимпиади през учебната 2014/2015 г.

 

40-та Национална олимпиада по биология и ЗО

   В периода 1.04.2015 г.-2.04.2015 г. в гр. Вършец, обл. Монтана се проведе 40 - тата Национална олимпиада по биология и ЗО. Доротея Колева от XI a клас, с ръководител г-жа Калинка Патлеева, постигна резултат Мн. добър 5,25 и достойно представи нашата гимназия.

РЕЗУЛТАТИ ОТ ОБЛАСТНИ КРЪГОВЕ НА ОЛИМПИАДИ

РЕЗУЛТАТИ НА УЧАСТНИЦИТЕ В ОБЛАСТНИЯ КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА ПО АНГЛИЙСКИ ЕЗИК, ПРОВЕДЕН НА 03.02.2015 Г. В ОБЛАСТ ВАРНА

VIII клас

Име, презиме, фамилия

Клас

Общ

брой точки

1

Паула Ханс Баркова

VIII Г

84,5

2

Карина Радославова Бойчева

VIII Д

54

 IX клас

Име, презиме, фамилия

Клас

Общ

брой точки

1

Ахинора Петрова Петрова

IX А

78,5

X клас

Име, презиме, фамилия

Клас

Общ

брой точки

1

Георги Емил Енев

X А

70

2

Мария Василева Леонидова

X Г

64

3

Васил Анатолиев Лилов

X Г

62

 XI клас

Име, презиме, фамилия

Клас

Общ

брой точки

1

Мелиса Хайрединова Кадирова

XI А

78,5

XII клас

Име, презиме, фамилия

Клас

Общ

брой точки

1

Стефан Любомиров Гърбев

XII Г

69,5

 

РЕЗУЛТАТИ НА УЧАСТНИЦИТЕ В ОБЛАСТНИЯ КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА ПО БИОЛОГИЯ И ЗДРАВНО ОБРАЗОВАНИЕ, ПРОВЕДЕН НА 21.02.2015 Г. В ОБЛАСТ ВАРНА

IX клас

Име, презиме, фамилия

Клас

Общ

брой точки

1

Илиян Калинов Кънчев

IX Д

62,15

2

Кристиян Тошев Тодоров

IX Б

56,95

3

Галин Петров Христов

IX А

49,4

4

Христо Неделчев Неделчев

IX Д

46,75

5

Светлин Павлинов Панев

IX Б

45,8

6

Петя Стойчева Петрова

IX А

38,75

7

Есра Орхан Кара

IX А

38,1

8

Денислав Тихомиров Попов

IX Д

33,9

9

Преслав Богомилов Цветанов

IX Д

32,5

10

Филип Яворов Колев

IX А

30,85

X клас

Име, презиме, фамилия

Клас

Общ

брой точки

1

Полияна Атанасова Атанасова

X А

33,95

2

Николина Панчева Стойкова

X А

49,95

3

Георги Михайлов Михайлов

X А

58,1

4

Иван Станчев Иванов

X Д

38,05

5

Радина Ивайлова Петрова

X А

39,75

6

Глория Стоянова Атанасова

X А

48,7

7

Сета Дикран Прудян

X Б

47,75

8

Петър Стефанов Давидов

X Д

18,6

9

Йордан Недялков Янкушев

X Д

57,8

XI клас

Име, презиме, фамилия

Клас

Общ

брой точки

 

1

Доротея Яворова Колева

XI А

84,60

Класирана за национален етап

2

Валерия Йорданова Челлиева

XI А

69

 

3

Георги Георгиев Друмев

XI Б

66,25

 

4

Стоян Николаев Георгиев

XI Б

64,85

 

5

Габриела Каменова Томова

XI Б

63,1

 

6

Милкана Николаева Янева

XI В

56,55

 

7

Ралица Теодорова Иванова

XI В

56,35

 

8

Мариам Георгиевна Векуа

XI Б

56,2

 

9

Лилия Дойчинова Димитрова

XI В

45,4

 

  XII клас

Име, презиме, фамилия

Клас

Общ

брой точки

1

Даниелсон Бернардо Коше

XII А

72,65

2

Михаил Християнов Василев

XII А

66,6

3

Младен Христов Гургуров

XII А

66,5

4

Михаил Симеонов Михайлов

XII Б

56,55

5

Мартин Стоянов Недев

XII В

51,9

6

Маргарита Недялкова Атанасова

XII Б

42,25

 

РЕЗУЛТАТИ НА УЧАСТНИЦИТЕ В ОБЛАСТНИЯ КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА ПО ГЕОГРАФИЯ И ИКОНОМИКА, ПРОВЕДЕН НА 02.02.2015 Г. В ОБЛАСТ ВАРНА

IX клас

Име, презиме, фамилия

Клас

Общ

брой точки

1

Румен Костадинов Иванов

ІХ Г

167

2

Ели Росенова Георгиева

ІХ Г

148

X клас

Име, презиме, фамилия

Клас

Общ

брой точки

1

Мария Василева Леонидова

Х Г

111

2

Павлина Георгиева Драгнева

Х Г

94

XI клас

Име, презиме, фамилия

Клас

Общ

брой точки

 

1

Радинела Емилова Василева

ХI Г

151

Класирана за национален етап

2

Александър Георгиев Николов

ХI Г

138

 

3

Димитър Милков Димитров

ХI Г

132

 

XII клас

Име, презиме, фамилия

Клас

Общ

брой точки

1

Георги Зарков Няголов

ХII Г

140

2

Мирослав Красимиров Господинов

ХII Г

133

3

Диляна Димитрова Митева

ХII Г

130

4

Преслав Мирославов Петков

XII Г

106

УЧЕНИЦИ, КЛАСИРАНИ ЗА ОБЛАСТНИ КРЪГОВЕ НА ОЛИМПИАДИ

КЛАСИРАНИ ЗА ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА  ПО  ФИЛОСОФИЯ

Име, презиме, фамилия

Клас,

паралелка

Общ

брой точки

1.

Наталия Димитрова Феодотова

IXА

78

2.

Вероника Тодорова Тодорова

XГ

80

3.

Радина Наскова Георгиева

XIIГ

92

4.

Божидар Панайотов Панайотов

XIIБ

84

 КЛАСИРАНИ ЗА ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА  ПО ХИМИЯ И ООС

Име, презиме, фамилия

Клас,

паралелка

Общ

брой точки

1

Христо Неделчев Неделчев

IXД

92

2

Селим Мустафов Селимов

IXА

89

3

Миглена Георгиева Танчева

IXД

88

4

Кристиян Тошев Тодоров

IXБ

87

5

Преслав Богомилов Цветанов

IXД

83

6

Любомир Христов Тончев

IXА

82

7

Йосиф Петров Балканджиев

IXА

81

8

Стела Георгиева Желязкова

IXБ

78

9

Илиян Калинов Кънчев

IXД

78

10

Йордан Недялков Янкушев

XД

81

11

Йордан Мирославов Йорданов

XД

81

12

Сета Дикран Прудян

XБ

77

13

Полияна Атанасова Атанасова

XА

75

14

Валерия Йорданова Челлиева

XIА

93

15

Искра Стойчева Аврамова

XIIА

80

16

Младен Христов Гургуров

XIIА

79

17

Мартин Стоянов Недев

XIIВ

78

 КЛАСИРАНИ ЗА ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА  ПО БИОЛОГИЯ И ЗДРАВНО ОБРАЗОВАНИЕ

Име, презиме, фамилия

Клас,

паралелка

Общ

брой точки

1

Илиян Калинов Кънчев

IXД

92,6

2

Кристиян Тошев Тодоров

IXБ

91,1

3

Христо Неделчев Неделчев

IXД

88,7

4

Светлин Павлинов Панев

IXБ

88,3

5

Любомир Христов Тончев

IXА

84,1

6

Филип Яворов Колев

IXА

84,1

7

Георги Веселинов Димитров

IXА

83,1

8

Петя Стойчева Петрова

IXА

82,7

9

Денислав Тихомиров Попов

IXД

80,3

10

Галин Петров Христов

IXА

78,4

11

Есра Орхан Кара

IXА

71,6

12

Преслав Богомилов Цветанов

IXД

71,2

13

Полияна Атанасова Атанасова

XА

91,9

14

Николина Панчева Стойкова

XА

90,2

15

Георги Михайлов Михайлов

XА

84,7

16

Иван Станчев Иванов

XД

82,3

17

Радина Ивайлова Петрова

XА

81,7

18

Глория Стоянова Атанасова

XА

80,9

19

Сета Дикран Прудян

XБ

80

20

Петър Стефанов Давидов

XД

76,7

21

Йордан Недялков Янкушев

XД

74,6

22

Ивета Петрова Петрова

XВ

74

23

Пресиян Стаменов Ангелов

XВ

72,8

24

Янис Георгиев Боев

XВ

72,1

25

Доротея Яворова Колева

XIА

93,7

26

Валерия Йорданова Челлиева

XIА

91,9

27

Габриела Каменова Томова

XIБ

91,25

28

Милкана Николаева Янева

XIВ

91,1

29

Георги Георгиев Друмев

XIБ

89,1

30

Лилия Дойчинова Димитрова

XIВ

84,7

31

Ралица Теодорова Иванова

XIВ

82,4

32

Стоян Николаев Георгиев

XIБ

78

33

Мариам Георгиевна Векуа

XIБ

76

34

Диляна Йорданова Костадинова

XIВ

71,2

35

Даниелсон Бернардо Коше

XIIА

89,4

36

Маргарита Недялкова Атанасова

XIIБ

88,1

37

Младен Христов Гургуров

XIIА

86,6

38

Михаил Симеонов Михайлов

XIIБ

84,5

39

Гергана Миленова Митева

XIIА

83,2

40

Михаил Християнов Василев

XIIА

75,5

41

Мартин Стоянов Недев

XIIВ

71,9

  КЛАСИРАНИ ЗА ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА  ПО  АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

Име, презиме, фамилия

Клас,

паралелка

Общ

брой точки

1.

Паула Ханс Баркова

VIII Г

83

2.

Карина Радославова Байчева

VIII Д

75

3.

Ахинора Петрова Петрова

IX А

75

4.

Мария Василева Леонидова

X Г

85

5.

Васил Анатолиев Лилов

X Г

78

6.

Георги Емил Енев

X А

77

7.

Мелиса Хайрединова Кадирова

XI А

79

8.

Димитър Христов Чуботаров

XI Г

77

9.

Стефан Любомиров Гърбев

XII Г

75,5

 

КЛАСИРАНИ ЗА ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА  ПО ГЕОГРАФИЯ И ИКОНОМИКА

Име, презиме, фамилия

Клас,

паралелка

Общ

брой точки

1

Михаил Димитров Йонов

IX Г

84

2

Румен Костадинов Иванов

IX Г

81

3

Катерина Николаева Георгиева

IX Г

76

4

Ели Росенова Георгиева

IX Г

72

5

Мария  Василева Леонидова

X Г

71

6

Павлина Георгиева Драгнева

X Г

65

7

Радинела Емилова Василева

ХI Г

87

8

Александър Георгиев Николов

ХI Г

82

9

Пресияна Димитрова Попниколова

ХI Г

82

10

Димитър Милков Димитров  

ХI Г

78

11

Диляна Димитрова Митева

ХII Г

76

12

Мирослав Красимиров Господинов

ХII Г

74

13

Преслав Мирославов Петков

ХII Г

74

14

Георги Зарков Няголов

ХII Г

72

 

КЛАСИРАНИ ЗА ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА  ПО ИСТОРИЯ И ЦИВИЛИЗАЦИЯ

Име, презиме, фамилия

Клас,

паралелка

Общ

брой точки

1

Десислава Данаилова Цолова

IX Д

78

2

Илиян Калинов Кънчев

IX Д

75

3

Кристияна Руменова Шинева

X Б

86

4

Богомил Здравков Найденов

XI Г

80

 КЛАСИРАНИ ЗА ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА  ПО ФИЗИКА И АСТРОНОМИЯ

Име, презиме, фамилия

Клас,

паралелка

Общ

брой точки

1

Йордан Мирославов Йорданов

X Д

23

2

Йордан Недялков Янкушев

X Д

23

3

Иван Станчев Иванов

X Д

20,5

Актуално

Стипендии

График ваканции

График смени

Стратегия за периода 2016-2020 година

График за контролни работи

График за класни работи

График за консултации с родители

График за консултации по учебни предмети

График за часовете по СИП

График спортни дейности

Разпределение на групите II-ри чужд език

Годишен план

Програми

Етичен кодекс

Спортен календар

Свободни места за ученици

Седмична програма

Учебници

Държавни зрелостни изпити

Профил на купувача

Обществен съвет към III ПМГ
Бюджет на III ПМГ "Акад. М. Попов"
Униформи
 

Полезни връзки

МОН

РУО – Варна
Община Варна

Прием в ИУ - Варна

 

За подаване на сигнали по обхвата на деца и ученици:

тел. 0800 10 112

e-mail: obhvat@mon.bg