Олимпиади през 2012/2013 учебна година

***

Ръководството на ІІІ ПМГ "Акад. Методий Попов" изказва благодарност на учениците:

Александър Ивайлов Горанов - ХІІ д клас и Александър Йорданов Бонев - ХІІ д клас, с ръководител Ивилина Иванова,

за достойното им представяне на 45-та Национална олимпиада по Химия и ООС в гр. Бургас,

постигнали резултати съответно: Отличен 5,50 и Мн. добър 5.00.

***

     За трета поредна година област Варна ще бъде представена на Националната олимпиада по химия и опазване на околната среда от ученици от III ПМГ „Академик Методий Попов”. Това са Александър Горанов и Александър Бонев, ученици от XII д класпрофил природоматематически, химия и опазване на околната среда и английски език, постигнали на областния кръг съответно 92 т. и 91 т. Техен ръководител е г-жа Ивилина Иванова.

  Националният кръг на 45-та олимпиада по химия и опазване на околната среда ще се проведе на 29 и 30 март 2013 г. в гр. Бургас.

Пожелаваме успех на нашите олимпийци!

***

Класирани за областен кръг на олимпиадата по Химия и ООС

Трите имена на ученика

Клас

Общ брой точки

1

Валерия Йорданова Челлиева

IX a

86т.

2

Димитър Милков Димитров

IX г

84т.

3

Пресияна Димитрова Попниколова

IX г

84т.

4

Денислав Костадинов Дуков

IX a

76т.

5

Велизар Дианов Ангелов

IX a

76т.

6

Алберт Емилов Господинов

IX a

75т.

7 Мартин Стоянов Недев  Х в 76т.
8 Александър Йорданов Бонев XIIд 94 т.
9 Александър Ивайлов Горанов  XIIд 90т.
10 Анифе Нихат Салим XIIа 83т

Класирани за областен кръг на олимпиадата по английски език

Име, презиме, фамилия

Клас, паралелка

Общ брой точки

1

Теодор Георгиев Ламбов

VIII а

79

2

Александър Галинов Василев

VIII а

78

3

Боряна Иванова Чолаков

VIII а

76

4

Иван Станчев Иванов

VIII д

75

5

Кристиан Чавдаров Чернев

Х а

78

6

Иса Йълмаз Али 

Х а

76

7

Стефан Любомиров Гърбев 

Х г

75

8

Мадлен Димитрова Николова

XII а

75,5

Класирани за областен кръг на олимпиадата по физика и астрономия

Име, презиме, фамилия

Клас

Общ брой точки

1

Драгомир Деянов Дочев

X а

20,5

2

Младен Христов Гургуров

X а

20

Класирани за областен кръг на олимпиадата по философия

Име, презиме, фамилия

Клас, паралелка

Получен брой точки

1

Мартин Антонов Колев

XIг

98

2

Мартин Парушев Парушев

XIа

94

3

Светлана Романовна Григорук

XIг

83

4

Станислав Милков Милков 

XIІ г

93

Класирани за областен кръг на олимпиадата по история и цивилизация

Име, презиме, фамилия

Клас,

паралелка

Общ брой точки

1

Даниел Росенов Добрев

XII д

80,05

2

 Дан Мартинов Демирев

 XII в

77,80

Класирани за областен кръг на олимпиадата по биология и ЗО

Трите имена на ученика

Клас

Общ брой точки

1

Доротея Яворова Колева

9 А

70,5

2

Валерия Йорданова Челлиева

9 А

68

3

АлбертТ Емилов Господинов

9 А

66,7

4

Деница Димитрова Николова

9 А

64,5

5

Марияна Петрова Пенкова

9 А

64,3

6

Нели Николаева Мушевска

9 Б

62,5

7

Даниелсон Бернардо Коше  10 А

88,2

8 Кристиян Чавдаров Чернев 10 А 79
9 Младен Христов Гургуров 10 А 76,8
10 Ралица Деанова Дучева 10 А 76,3
11 Кристиян Димчев Василев 10 А 75,3
12 Мартин Парушев Парушев  11а 78,36

Документи

Стратегия за развитие на училището
Годишен план
Обучение в условията на COVID-19
Безопасна работа в интернет
Етичен кодекс
Програми и политики
ДЗИ
НВО
Седмично разписание
График ваканции и смени
График консултации
График класни и контролни работи
График II ЧЕ, СИП и ФУЧ
График спортни дейности
График изпити
Учебници
Свободни места за ученици
Униформи
 

Финансови и административни документи

Стипендии
Бюджет на III ПМГ "Акад. М. Попов"
Профил на купувача
Достъп до обществена информация
Вътрешна политика за защита на личните данни
 

Полезни връзки

МОН

РУО – Варна
Община Варна

Прием в ИУ - Варна

 

За подаване на сигнали по обхвата на деца и ученици:

тел. 0800 10 112

e-mail: obhvat@mon.bg