Олимпиади през 2012/2013 учебна година

***

Ръководството на ІІІ ПМГ "Акад. Методий Попов" изказва благодарност на учениците:

Александър Ивайлов Горанов - ХІІ д клас и Александър Йорданов Бонев - ХІІ д клас, с ръководител Ивилина Иванова,

за достойното им представяне на 45-та Национална олимпиада по Химия и ООС в гр. Бургас,

постигнали резултати съответно: Отличен 5,50 и Мн. добър 5.00.

***

     За трета поредна година област Варна ще бъде представена на Националната олимпиада по химия и опазване на околната среда от ученици от III ПМГ „Академик Методий Попов”. Това са Александър Горанов и Александър Бонев, ученици от XII д класпрофил природоматематически, химия и опазване на околната среда и английски език, постигнали на областния кръг съответно 92 т. и 91 т. Техен ръководител е г-жа Ивилина Иванова.

  Националният кръг на 45-та олимпиада по химия и опазване на околната среда ще се проведе на 29 и 30 март 2013 г. в гр. Бургас.

Пожелаваме успех на нашите олимпийци!

***

Класирани за областен кръг на олимпиадата по Химия и ООС

Трите имена на ученика

Клас

Общ брой точки

1

Валерия Йорданова Челлиева

IX a

86т.

2

Димитър Милков Димитров

IX г

84т.

3

Пресияна Димитрова Попниколова

IX г

84т.

4

Денислав Костадинов Дуков

IX a

76т.

5

Велизар Дианов Ангелов

IX a

76т.

6

Алберт Емилов Господинов

IX a

75т.

7 Мартин Стоянов Недев  Х в 76т.
8 Александър Йорданов Бонев XIIд 94 т.
9 Александър Ивайлов Горанов  XIIд 90т.
10 Анифе Нихат Салим XIIа 83т

Класирани за областен кръг на олимпиадата по английски език

Име, презиме, фамилия

Клас, паралелка

Общ брой точки

1

Теодор Георгиев Ламбов

VIII а

79

2

Александър Галинов Василев

VIII а

78

3

Боряна Иванова Чолаков

VIII а

76

4

Иван Станчев Иванов

VIII д

75

5

Кристиан Чавдаров Чернев

Х а

78

6

Иса Йълмаз Али 

Х а

76

7

Стефан Любомиров Гърбев 

Х г

75

8

Мадлен Димитрова Николова

XII а

75,5

Класирани за областен кръг на олимпиадата по физика и астрономия

Име, презиме, фамилия

Клас

Общ брой точки

1

Драгомир Деянов Дочев

X а

20,5

2

Младен Христов Гургуров

X а

20

Класирани за областен кръг на олимпиадата по философия

Име, презиме, фамилия

Клас, паралелка

Получен брой точки

1

Мартин Антонов Колев

XIг

98

2

Мартин Парушев Парушев

XIа

94

3

Светлана Романовна Григорук

XIг

83

4

Станислав Милков Милков 

XIІ г

93

Класирани за областен кръг на олимпиадата по история и цивилизация

Име, презиме, фамилия

Клас,

паралелка

Общ брой точки

1

Даниел Росенов Добрев

XII д

80,05

2

 Дан Мартинов Демирев

 XII в

77,80

Класирани за областен кръг на олимпиадата по биология и ЗО

Трите имена на ученика

Клас

Общ брой точки

1

Доротея Яворова Колева

9 А

70,5

2

Валерия Йорданова Челлиева

9 А

68

3

АлбертТ Емилов Господинов

9 А

66,7

4

Деница Димитрова Николова

9 А

64,5

5

Марияна Петрова Пенкова

9 А

64,3

6

Нели Николаева Мушевска

9 Б

62,5

7

Даниелсон Бернардо Коше  10 А

88,2

8 Кристиян Чавдаров Чернев 10 А 79
9 Младен Христов Гургуров 10 А 76,8
10 Ралица Деанова Дучева 10 А 76,3
11 Кристиян Димчев Василев 10 А 75,3
12 Мартин Парушев Парушев  11а 78,36

Актуално

Стипендии

График ваканции

График смени

Стратегия за периода 2016-2020 година

График за контролни работи

График за класни работи

График за консултации с родители

График за консултации по учебни предмети

График за часовете по СИП

График спортни дейности

Разпределение на групите II-ри чужд език

Годишен план

Програми

Етичен кодекс

Спортен календар

Свободни места за ученици

Седмична програма

Учебници

Държавни зрелостни изпити

Профил на купувача

Обществен съвет към III ПМГ
Бюджет на III ПМГ "Акад. М. Попов"
Униформи
 

Полезни връзки

МОН

РУО – Варна
Община Варна

Прием в ИУ - Варна

 

За подаване на сигнали по обхвата на деца и ученици:

тел. 0800 10 112

e-mail: obhvat@mon.bg